Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

www.prezenty.szczecin.pl - atrakcyjne prezenty na każdą okazję!

Regulamin sklepu

Sklep internetowy, działający pod adresem www.tanie-wizytowki.szczecin.pl prowadzony jest przez Agencja Reklamowa CROSSTOWN Magdalena Filipiuk, ul. Dworcowa2, pok. 308, 70-206 Szczecin, NIP 851-253-21-58, REGON 812352928.

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.tanie-wizytowki.stargard.pl. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na skrzynkę e-mail wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
 3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie wysłania potwierdzenia zamówienia na adres e-mail klienta.
 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Informacje o produktach dostępnych w sklepie internetowym nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec firmy.
 5. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 6. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
 7. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
 8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia i akceptacji potwierdzenia zamówienia przez Pracownika sklepu! Oferta sklepu internetowego nie stanowi oferty zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego, a Cena 0 zł nie stanowi w rozumieniu ceny wiążącej należy ją rozumieć jako błąd systemowy lub niedopatrzenie, za które z góry przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań do prawidłowego funkcjonowania witryny sklepu. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania lub odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź do wprowadzania w nich zmian.
 9. Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
 10. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem bankowym.
 11. Składając zamówienie w sklepie www.tanie-wizytowki.stargard.pl automatycznie wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji e-mai związanej z realizacją zamówienia (prośba o potwierdzenie, informacja o wpłacie, informacja o wysyłce, prośba o recenzję zakupionych produktów). Korespondencja ta jest wysyłana automatycznie przez oprogramowanie sklepu na podany w zamówieniu adres e-mail. Korespondencja ta jest niezbędną do realizacji zamówienia w www.tanie-wizytowki.szczecin.pl. Dodatkowo, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z Państwem drogą elektroniczną lub telefonicznie w przypadku wystąpienia problemów lub niejasności przy realizacji zamówienia.
 12. Sklep zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów. Zdjęcia produktów są jedynie przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli.Produkty z cena 0 zł są w trakcie wyceny lub zmiany opisu i nie można brać ich za ofertę handlową. Potencjalne rozbieżności będą korygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia. Błędnie wskazana na skutek błędów czy opóźnień w aktualizacji cena towaru nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń wobec sprzedawcy. Sklep nie odpowiada za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub ich nagłą zmianą dokonanych przez producenta.
 13. Sklep www.tanie-wizytowki.szczecin.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamówiony towar nie jest dostępny na magazynie na skutek wyczerpania zapasów. O zaistnieniu takiego przypadku klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
 14. Zamieszczony w serwisie cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
 15. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.